Czas spotkania: 90 min.

0 : 1   - 35 min. LZS Piotrówka

0 : 2   - 75 min. LZS Piotrówka
1 : 2   - 80 min. Michał Pyzalski

W pierwszej połowie mecz nie dostarczył wielkich emocji, lepiej prezentowaliśmy się w linii pomocy, dobrze graliśmy w defensywie, w wyniku czego goście nie mieli zbyt wielu sytuacji do zdobycia bramki, szukając swoich szans w strzałach z dystansu, bądź we wrzutkach w pole karne, z których jedna zakończyła się zdobyciem przez nich gola. W tej części meczu nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam z ... pustą bramką oraz po składnej akcji całego zespołu piłka po strzale Kamila Andruszewskiego przeleciała nad poprzeczką. W drugiej części meczu gra była dośc wyrównana do 75 minuty kiedy to goście po kolejnej wrzutce w pole karne i nie zablokowaniu dobitki po interwencji Naszego bramkarza goście podwyższyli na 2:0 i od tej pory rozpoczęły sie prawdziwe emocje. W ciągu 5 minut stworzyliśmy sobie 3 doskonałe sytuacje do zdobycia kontaktowej bramki i dopiero trzecia próba zakończyła się skuteczną  podcinką piłki przez Michała Pyzalskiego. Po strzelonej bramce dalej ruszyliśmy do ataku wietrząc swoją szansę na zdobycie punktów w tym spotkaniu. Niestety nie wykorzystaliśmy kolejnych sytuacji na wyrównanie, a w ostatniej akcji meczu po główce Michała Pyzalskiego piłka przeszła obok bramki gości.