Czas spotkania: 90 min.

1 : 0     55 min.  Ślusarek Adrian
2 : 0     56 min.  Michalski Piotr
3 : 0     79 min.  Niedziela Marek

Gdy wszyscy spodziewali się, że w bramce od początku wystąpi sprawdzony już na tej pozycji grający Prezes Andrzej Kłoś, trener Eugeniusz Chojnowski obronę naszej świątyni powierzył debiutantowi Karolowi Kochankowi (pierwszy raz w sezonie 2014/2015 na boisku). Jak się później okazało był to strzał w tzw "dziesiątkę/.
Pierwsza połowa meczu to walka o środek pola i to nasi zawodnicy wygrywali tę walkę. Bardzo dobrze w formacji pomocy spisywał się drugi nasz młodzieżowiec Łukasz Rosowski grający trzeci mecz w tym sezonie, który wraz ze starszymi kolegami stwarzał idealne okazje do zdobycia bramek. Sytuacji tych było dużo, jednak zawodziła skuteczność i w tej części gry nie było nam dane zdobyć chociaż jednej bramki.
Goście  mieli natomiast cztery tzw "setki", lecz Karol Kochanek wspaniale interweniował zapobiegając utracie bramki.
Tak więc do przerwy wynik był bezbramkowy.

W drugiej połowie nasi zwodnicy jeszcze bardziej podkręcili tempo popisując się składnymi akcjami całej drużyny. Nadal jednak szwankowała skuteczność. Jednak w 55 min. po ładnej akcji całego zespołu Jacek Popardowski dośrodkował w pole karne gości  a najniższy na boisku Adrian Ślusarek głową zdobył pierwszą bramkę. Minutę później w następnej akcji Nity z Dżudżkiem ten ostatni zdobywa drugą bramkę. Przy stanie 2 :0 trener wprowadził do gry dwóch zmienników tj. Andrzeja Kłosia i trzeciego młodzieżowca Bartka Fąfrowicza. Po wejściu tych zawodników drużyna nadal konstruowała pomysłowe akcje i w 79 min sam Prezes idealnym podaniem uruchomił Nitę a ten nie dał szans bramkarzowi ustalając wynik spotkania. Bartek Fąfrowicz w swoim debiucie w drużynie seniorów ( pierwszy mecz w B Klasie) pokazał, że jest wartościowym zawodnikiem. Nie było w jego grze żadnych oznak tremy i bardzo dobrze wywiązał się z powierzonych mu zadań. Oby tak dalej. W tej części meczu goście stworzyli też kilka dogodnych sytuacji podbramkowych lecz nadal świetnie bronił nasz bramkarz.